Mercedes 270 dizel -04

Shitet nga: besi 24 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION SHITET E CLASS 270 AVANGARD FUL OPTION. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE. ME CDO SERVIS TE BERE NE KOHEN E DUHUR. FOTOT E MEPOSHTME FLASIN ME QARTE. MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim