Mercedes 270 dizel -04

Shitet nga: Besmir 06 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Tiranë
Përshkrim i sendit

OKAZJON Mercedes --- Benz--Viti prodhimit 10-12-04 Makina ka motor 270 Eshte teper ekonomike ne konsum. Dhe eshte vertet shum e shpejt Kamjo Automatike tip TroniC------W----S Kontrolloheni ku te deshironi eshte e drejta juaj. Dekumentacion te rregullta te paguar Deri ne 2015 Xhama te zinje Te shenuara dhe ne libreze -----Version------------------Advangarde Klima.ABS,ESP,SRS,Sensor shiu,Sensor dritash. Sedilje lekure,,Navigator te madh,Bagazhier me 6-CD Fener xenon bi,Xeno,Te gjitha dritat xenon. disqe sport AMG shum te vecant 18 Goma te reja.sa po jan von Makines jan bere nderrim vaj+filtra motori dhe Kamjo. . DHE CDO SHERBIM I ESHT BER TEK MERCEDEZ BENZ.ka dhe librezen e sherbimeve Eshte e gateshme per cdo lloje prove- 8900 EURO MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim