Mercedes 270 dizel -03

Shitet nga: Angel 25 Gsh 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Tiranë
E class full option,,210000 km,me letra te rregullta,ne gjendje sh te mir dhe sh e mirmbajtur..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim