Mercedes 270 diessel -01

Shitet nga: Ervis kastati 08 Gsh 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet mercedes benz viti 2001 full full opsion xhama pasqyr eleganc navigator sensor parkimi sendile para dhe mrapa me ngrohje ne gjendje te shkrlqyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim