Mercedes 270 diesel -00

Shitet nga: MIRI 19 Sht 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA SHITET! BENZ MERCEDEZML 270. FORISTRADE,NGJYRA JESHILE /SEDILJE LEKURE/ 7 VENDESHE/,VIT PRODHIMI 2000/ ME KAMBIO MANUALE/ME 6 MARRSHA/ 4X4 KARBURANTI NAFTE.MAKINA ESHTE NE GJENDDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE ESHTE E SAPO HDOGANUAR DHE E KOMPLETUAR ME TE TERA DOKUMENTAT PER DERI NE SHTATOR TE 2015. 2 SEDILJET E PASME MUND TI HIQEN DHE TI VIHEN SIPAS NEVOJES PER BAGAZHET E SHUMTA. KONTAKTONI NE 067 2787 548. TIRANE-KOMBINAT/ CHMIMI 4600 EURO ( IDISKUTUESHEM)460
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim