Mercedes 270 diesel -04

Shitet nga: besi 11 Dhj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 270 AVANGARD FUL OPTION. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER DHE SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI. DOKUMENTA TE RREGULLTA . FOTOT FLASIN ME QARTE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim