Mercedes 270 cdi -02

Shitet nga: ... 21 Maj 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Benz atomat 270 shum i mbajtur me letra te rregullta targa AA.. Shum opsione .. Shitet dhe ndrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim