Mercedes 250 dziel -95 cmimi 2500 leke

Shitet nga: meti 11 Dhj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 LEK

Komuna: Tiranë
shes mercedez benz class 250 1995 ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike ekstra makine me kondicioner me.airbeg me abs me disqe alumini me dokumenta te rregullta deri ne 8 nontor 2015 me targa AA cmimi 2400 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim