Mercedes 250 dizel -94

Shitet nga: Niku 26 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire,xhenerike,motorrike dhe estetike,e mirmbajtur me fanatizem nga te gjitha anet.Makin e rralle ne kete gjendje per vitet qe ka.Disponon te gjitha opsionet e mundeshme,2 airbag,srs,abs,kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike,perde origjinale te fabrikes,kasetofon Pioner me komanda ne timon,hapje me pult te fabrikes,dy ulset e para me ngrohje,,etj etj,te gjitha funksionale.Dekumenta te paguara deri ne nentor 2015.Per kontakt :

kreshnikxhaxho@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim