Mercedes 250 dizel -93

Shitet nga: Ergi 07 Nën 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Benz 250, 12/1993, nafte , kondicioner, abs , airbag, sensor te integruar. ne gjendje te shume te mire motorrike dhe xhenerike. Taksa te paguara deri ne 06/2015. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim