Mercedes 250 dizel -88

Shitet nga: Shpetim 02 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Benz 250 ,blu e erret, klima.
Ne gjendje shkelqyer motorrike .
Taksa dhe letra te regullta dhe te paguara

Te kontaktojne vetem ata qe jane realisht te interesuar

Cmimi 270 000 leke ( te reja)
I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim