Mercedes 250 diesel -94

Shitet nga: Denis 24 Sht 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sher Mercedes Benz E Class250 ne gjendje shume te mirembajtur motorrike dhe xhenerike.Cmimi 1000 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim