Mercedes 250 diesel -89

Shitet nga: sokol vokshi 24 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te mire teknike.ngjyre gri dhe me kondicioner.modeli 250.xhamat e pare elektrik dhe mbyllje automatike.kamje manuale.cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim