Mercedes 250 diesel -89

Shitet nga: Endrit 13 Maj 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes benz 250 D . Kondicioner. Cd player. Ne gjendje sh te mire motorrike dhe xhenerike. Taska te paguara deri ne gusht.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim