Mercedes 250 diesel -00

Shitet nga: bledi 27 Qer 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz C-Class 220 CDI Elegance.
Viti prodhimit 1999
I sapo ardhur nga Italia me dogan te paguar I sapo targuar Targa AA.Makina eshte me liber servisi . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Tapiceri e paster si nga Brenda dhe nga jashte.Opsionet kryesore klima dixhitale 4 xhama 2 pasqyra elektrike dhe me palosje ABS ESP SRS.2 celesa original me thithje.Hapje mbyllje qendrore.cmimi 1500 i pa diskutueshem..flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim