Mercedes 250 Diesel -89

Shitet nga: armand 18 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes mercedes benz 250 diesel vit prodhimi 1989 me kambio manuale ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike sapo i jan ndruar faj dhe filtra. duke patur parasysh vitin e prodhimit nuk ka ber shum km diku te 300.000. Dokumentat i ka te paguara deri ne qershor 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim