Mercedes 240 benzin -04

Shitet nga: genti 10 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Tiranë
modeli: w203

ngjyre:gri e erret

fener: bi xenon

karburanti :benzin-gaz

marsha:manual

pilot automatik

dy monitore

dy pale disqe

sallon lekure sic e shihni dhe ne foto

baxha

full option

kush esht i interesuar te kontaktoj ka per tngel shume i kenaqur..makina esht shume ndryshe nga te gjithe c-classet e tjere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim