Mercedes 230 benzin -97 Okazion

Shitet nga: Tr 11 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
okazion shitet cklas 230 benzin &gaz,Impjant gazi I 2014 xhama te zi origjinal dhe ne leje qarkullimi disqe goma te reja sallon lekur I zi fabrike siguracjon Casco full sherbimet te gjitha te bera ne gjendje shum te mir super economik 3000 euro Ose nderrohet me makin benzine automat ne baz te vlerave Sipas lloit te makines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim