Mercedes 220 dizel -99

Shitet nga: lulzim 16 Dhj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
shes c cklass te zi 220 cdi (202) viti 99-00.ne gjendje perfekte dhe i mirembajtur,cmimi 2800 euro i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim