Mercedes 220 dizel -99

Shitet nga: Lindi 17 Maj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Tiranë
Benz i zi me sedilje lekure te zeza,xhama elektrik,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,me letra te paguara deri ne tetor 2014.cmimi 400.000 leke.shitet per arsye ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim