Mercedes 220 dizel -00

Shitet nga: Naim 25 Maj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedez-Benz E 220 Clasicc Diezel Vitti Prdh 2000 Blu e Erret Tapiceri Cope KAMBIO AUTOMAT Me dokumenta te rregullta dhe kilometra origjinale e ardhur nga Gjermania 8 muaj e perdorur ne Shqiperi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim