Mercedes 220 diesel -96

Shitet nga: mercedes benz 26 Nën 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
shitet benzi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
shitet per arsye ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim