Mercedes 220 diesel -04

Shitet nga: adi 12 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje te perkryer. Xhama te zinj origjinale dhe ne leje te futur. Goma te reja amortizator te nderruar dhe cdo servis i bere para 3000 km. Shitet ose nderrohet me range rover 2007 2008 ose x5 2008 2009.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim