Mercedes 220 diesel -04

Shitet nga: Besnik 18 Qer 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mire si nga ana vizuale dhe nga ana mekanike , makina 7 muaj qe ka ardh ne shqiperi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim