Mercedes 220 diesel -03

Shitet nga: Miri 23 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E 220, viti i prodhimit 2003, afersisht 3 muaj qe ka hyre ne Shqiperi nga Suedia, te gjitha letrat e rregullta, me targa te porsa prera, te paguara deri ne shtator 2015. Edhe ketej e perdorur teper pak. Gjendja motorrike dhe gjenerike shume e mire. Cmimi 8000 euro, edhe me marreveshje. Mund te me kontaktoni ne cdo kohe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim