Mercedes 220 diesel -02

Shitet nga: benz 220 abangard 17 Dhj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet benzi 220 kamio automatike 7 l 100km.me prove
me dogan te prere vetm targat i mungojn me navigator brenda dhe
me sensor parkimi cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim