Mercedes 220 diesel -02

Shitet nga: nardi 15 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Tiranë
klasik e220 vundi 2002 makina ka 11 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte me letra shqiptare makina eshte ne gjenje shum te mir si nga ana xhenerike dhe motorrike. per me teper. kontakto ne nr. 0686277270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim