Mercedes 220 diesel -02

Shitet nga: claudio 30 Krr 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
mercedes bens c-klas 220 cdi,ngjyre e zeze me kambio automatike,disqe alumini 17 AMG,me baxho(hapje siper) sensor shiu dhe drite,drita xenon,goma te reja,taksa te pagura deri ne fund te vitit,sedilje lekure,kompjuter ne bord,full opsion.nderrohet me ndonje makine familiare te tipit volkswagen ose mercedes,mund dhe te bejme ndonje shtese ne lek per ndonje makine qe ja vlen.cmimi 5000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim