Mercedes 220 cdi -99

Shitet nga: benz 02 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes-Benz c-klas c-220 cdi, me 200 mij km origjinale, ngjyre gri metalizato. Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Me letra te paguara. I gatshem per cdo lloj prove. Cmimi 3500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim