Mercedes 220 cdi -04

Shitet nga: Arber 04 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht e SAPO ardhur ne shqipri esht e paisur me dogan dhe siguracion per nje vit i mungojn vetem targat ,ka 190.000klm esht shum ne gjendje te mir si ne motor dhe ne pjes gjenerike,nuk ka asnjelloj sherbimi per ti ber,gomat te mira,mundeni te me kontaktoni ne Kte nr 0682782866.ose ,hysa.arber86@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim