Mercedes 220 cdi -02

Shitet nga: lenci 30 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
benc cklas 220 cdi,kamio automatike,ngjyra blu e erret,xhama te zi origjinal te shkrujtme dhe ne leje,bishta ke xhami dhe bagazhi,disje 17 amg,kseno komplet,vufer ne bagazh,me letra te sapo prera,kondicioner,ne gjendje shume te mire per cdo lloj prove timon anglez,shitet per arsye emigrimi,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim