Mercedes 220 cdi -02

Shitet nga: nardi 21 Sht 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Tiranë
e klasik 220 fundi i 2002makina ka 12 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte me letra shqiptare te sapo prera 16.9.14 deri me 15.9.15 makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana xhenerike po aq dhe motorrike. per me teper. nr.0686277270
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim