Mercedes 220 cdi -01

Shitet nga: sazan 24 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 150000

shes makine benz ne gjendje te shkelqyer teknike, edhe si gabine e tapiceri e paster, targa te reja, siguracion deri ne 2015, dhe taksa deri ne gusht 2015 te paguara,makina eshte me timon anglez por ka vetem 150000km te fabrikes,kompjuter bordi si edhe pilot automatik,celes me thithje,kontroll diferenciali, abs,srs,disqe alumini,4xhamat elektrik, sedilje elektrike,telefon makine nokia biznes,etj etj..cmimi 4000 euro esht i diskutueshem.ose e nderroj me makine benzin-gaz jo me te vjeter se viti 2004
tel-0692133504
e,mail-nazas.78@hotmail.com

Cel. : 0692133504/amc0682740041
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim