Mercedes 220 benzin \gaz -99

Shitet nga: vani 21 Maj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes mercedes benz ceklas gaz benzin impianti i gazit ne koke te pistonit makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xheneriike me dokumenta te rregullta te paguara deri deri ne prill te 2015 ,makina ika gjitha opsionet ,,, mundesi ndrimi me mercedes ceklas 220 vit prodhim 2002 e lart ska rendesi karburanti na kontaktoni ne nr e tel flm,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim