Mercedes 220 CDI 1999 OKAZJON

Shitet nga: edi 20 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINES I JAN BER TE GJITHA SHERBIMET E DUHURA DHE NUK ESHT PERDARUR SHUM NE SHQIPERI SHUMICEN E RASTEVE KA QENDRUART NE GARAZHD
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim