Mercedes 220 CDI -04

Shitet nga: Mercedes Benz 01 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET MERCEDES BENZ C220 VITI 2004 ME PORTOBAGAZH.ME SEDILJE LEKURE , ME DISQE 17 KATEGORIA CLASSIC ME TARGA TE REJA AA , ME MOTORR EVO , ME FENERE XENON TE 2005.CMIMI I DISKUTUESHEM. MUND TE NA KONTAKTONI DHE NE ADRESEN E E-MAIL-IT.
JU FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim