Mercedes 220 CDI -03

Shitet nga: Mercedes 16 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes Benz me karakteristikat e meposhteme :

Modeli:Benz C-class 220 cdi (model 203)
Viti:Maj 2003
Lenda Djegse:Nafte
Kambio:Manuale
Km:210.000


Makina eshte ne gjendje sh te mire motorike dhe xhenerike.

Cmimi:5400 eu i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim