Mercedes 220 CDI -01

Shitet nga: Miri 11 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes-Benz C-class, 220 cdi, viti i prodhimit 2001, 230.000 km origjinale me te cilat ka ardhur nga Gjermania, si dhe dogana e paguar, gati per targa. Makina disponon kamjo automat, kondicioner, disqe alumini dhe goma ne gjendje shume te mire, sedilje me ngrohje, tavan xhami etj.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e tel: +355 66 27 07 803
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim