Mercedes 220 CDI -01

Shitet nga: altin 15 Krr 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shume te mir, me xhama te zi nga fabrika dhe cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim