Mercedes 200D -88

Shitet nga: Agron 22 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes benz mercedes model w124 i vitit 1988 me motorr 2000 kambio manuale
Ne gjendje shum te mire teknike dhe motorrike , me tavan t hapshem (baxha)
Shitet 1000 € ose kembehet me makine me kubik te vogel 1.4 naft ose 1 - 1.1 benzine & benzin gaz
Makina esht me dokumenta te rregullta por nuk ka t prera taksat
Per me teper : 0665913599
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim