Mercedes 200 dizel -94

Shitet nga: mentor 26 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte makine e bukur, ka ngjyre mjalti.Eshte makine e rehatshe.Ka kondicioner,goma te reja, te gjitha paisjet i ka

te reja sic ka ardhur nga Gjermania.Ka te gjitha letrat dhe dokumentet te rregullta por shqiptare.Kilometrazhin e

ka 220.Dyert hapen e mbyllen me pult.Eshte me kamje automatike e vitit 1994 dhe motorrin e ka te ri flak.Eshte

mercedes benz ceklas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim