Mercedes 200 dizel -88

Shitet nga: elidjon 08 Sht 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET Mercedez Benz model 200 viti 1988, ngjyre jeshile, kamio manuale, nafte konsumi 6L/100KM. Me letra te paguara deri ne fund te vitit, ne gjendje te mire xhenerike dhe motorike, Salloni ne gjendje shum te mire. Gomat e para te rreja. 280 000 Leke ose 2000 €.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim