Mercedes 200 dizel -03

Shitet nga: klodi 28 Sht 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes benx 2003 nafte 200 cdi automat kondicioner abs airbrg pilot automatik sensor para dhe mbrapa disqe alumini goma te michelin.makine e ardhur nga gjermania me 28 shtator.ne gjendje te mire shume.xhama elektrik te kater.dogane te paguar vetem per targa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim