Mercedes 200 benzin -98 okazjonnnnnnn

Shitet nga: liri 15 Gsh 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet c class, ne gjendje perfekte, disqe alumini, clima, kamio automatike me buton sporti, pasqyrat elektrike, te 4 xhamat elektrik full full full viti prodhimit 98, celes me thithje, vaj filtra te sapo nderruar, targa Tr dhe siguracion te paguar. Cmimi 260000 lek okazjon diskutueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel: 0664000025 makina eshte ne gjendje te shkelqyer flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim