Mercedes 200 D -89

Shitet nga: Bledi 08 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes-Benz 200D, me kamio manuale, nafte, baxha elektrike, ABS, me dokumenta te paguara deri ne Shtator 2015. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim