Mercedes 200 CDI -03

Shitet nga: Artan 08 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHES MERCEDES BENZ C CLASS 200 VITI KORRIK 2003 ME DOGAN TE PAGUAR 264.000
KM ORIGJINALE NGJYRA E ZEZ KAMJO AUTOMATIKE... SEDILJE ELEKTRIKE ME COPE, NE GJENDJE SHUME TE PASTER DHE ME SISTEMIN E NGROHJES... 4 XHAMA ELEKTRIKE,PILOT AUTOMATIK, SENSOR DRITE, SENSOR SHIU ,DISQE 16" ME GOMA TE REJA VAJ E FILTRA TE SAPONDERRUARA TE DOKUMENTUARA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim