Mercedes 190 dizel -87

Shitet nga: Mercedes 10 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes 190 nafte. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Motorr 2.0 nafte. Disqe alumin C-klasi (w202). Sherbimet e kryera.

Taksat i mbarojn ne janar 2015, siguracioni i mbaron ne shtator 2015.

Cmimi 170000 lek i diskutueshem.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr 0695295666 (telefon, sms, whatsapp)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim