Mercedes 190 diesel -91

Shitet nga: Adnand 22 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benc 190 D
Ngjyr e bardh ,
me 5 porta.
siguracin dhe kualidim te rregullt
Sedilje C-Classi dhe timoni gjithashtu
Ka pak gervishtje per te riparuar .
ka disqe alumini
I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim