Mercedes 190 D -86

Shitet nga: Mercedes 10 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz 190 D. Viti prodhimit 1986.
Me taksa dhe siguracion te paguar deri ne Korrik 2015.
Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 1000 Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim