Mercedes S 400 dizel -02

Shitet nga: Ardian 09 Tet 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir,makina eshte me targa te zvicrres e pa doganuar dhe gjindet ne kosov.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim